۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷

ازن تراپی

مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ ۰ دیدگاه

ازن تراپی

http://shortcreek.us/?enfiors=tanzania-dating-ladies&b06=51 ازن تراپی روش درمان ازن تراپی یا ازن درمانی روشی درمانی نسبتا جدیدی است که با استفاده از گاز ازن که غلظت آن توسط پزشک تعیین می گردد، انجام می شود.

homme a tout faire recherche emploi ازن تراپی یکی از شیوه های درمانی جدید و تقریبا بدون عارضه است که برای کنترل التهاب و ترمیم آسیب های اسکلتی عضلانی مورد استفاده قرارمیگیرد

see

source site  

Forex gestito Trading opzioni bancarie Conto demo su opzioni binarie opzioni binarie piattaforma gratis Optionrally login Orari trading opzioni ازن تراپی در درمان تاندینیت ،بورسیت، استئوآرتریت مفاصل، آسیب های تاندونی، منیسک و ترمیم دیسکهای آسیب دیده بین مهره های روشی بسیار موثر و کارآمد محسوب می شود.

http://docimages.fi/?dereter=bin%C3%A4re-optionen-einzahlungsbonus&9a8=d5  

source url ازن به صورت تزریقی برای درمان آسیب های اسکلتی و به صورت انفیوژن وریدی و یا بصورت وارد کردن گاز ازن از طریق رکتوم در درمان بیماری های روماتیسمی ، ام اس و تا حدی سرطان بکار می رود.

http://www.amisdecolette.fr/?friomid=relation-pour-mariage-en-tunisie-homme-cherche-femme&2ae=e8  

www optiontime com میزان غلظت گاز تزریقی و تعداد جلسات درمان  در هر بیمار متفاوت است

http://bestff.net/tmp.php?z3=bWdlZ3hRLnBocA==  

see اولین مرکز ازن تراپی کرج در کلینیک تخصصی دکتر فرزام پور برای درمان بیماری های اسکلتی – عضلانی ( دیسک کمر، آرتروز مفاصل و ستون فقرات، رماتیسم، بیماری ام اس وغیره ) پذیرای بیماران گرامی خواهد بود.

opcje binarne z niskim depozytem  

 

مزایای ازن تراپی

 

بسیار راحت و با حداقل درد همراه است.

بدون ایجاد هیچگونه عارضه جانبی

به این خاطر که ماده تزریق شده گاز است در محل آسیب دیده پخش خواهد شد و منطقه ای که ازن به آن نرسیده باشد وجود ندارد و این موجب می شود که محل مورد نظر به تدریج درمان شود.

 

عملکرد ازن تراپی

 

ازن را می توان در مفاصل ، زیر پوست و داخل تاندون ها و ماهیچه ها تزریق نمود قابل ذکر است که پاسخگویی افراد به این روش متفاوت می باشد اما اغلب افراد بعد از تزریق با کاهش درد در منطقه روبرو خواهند شد.

 

دکتر امیر فرزام پور

 

متخصص طب فیزیکی _ بیماری های عضلانی و اسکلتی

 

ازن تراپی _ لیزر درمانی _ روش پی آر پی