۰۳ مهر ۱۳۹۶
مهر ۳, ۱۳۹۶

بای پس معده

مهر ۳, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

بای پس معده

https://theburgerhunter.com/vitolois/4946 یکی از موثر ترین روش های درمان چاقی، عمل بای پس معده است. افرادی که بای پس معده انجام می دهند دو هدف را دنبال می کنند. ابتدا غذایی که می خورند در بدن کمتر جذب شود. دوم اینکه مواد غذایی به مقدار کمتری میل کنند.

see url عمل بای پس معده در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود؟

site de rencontres manche در این عمل، کوتاه کردن روده باریک و کوچک کردن معده به عنوان قسمت هایی از دستگاه گوارش معده انجام می شود.

see url

source بای پس معده

shadow era matchmaking عملکرد بای پس معده

arbitragem opções binarias معده به دو قسمت با بریدن و دوختن تقسیم می شود. حجم قسمت کوچکتر ۵ الی ۱۰ درصد از کل معده است. غذا در این قسمت نگهداری می شود. قسمت بزرگترمعده خارج نمی شود و در شکم می ماند، هم چنان به کار خود ادامه می دهد. غذا وارد این قسمت نمی گردد. طول روده باریک ( ۲۸۰ سانتی متر ) با بریده شدن کاهش می یابد و به ۱۲۰ سانتی متر می رسد. روده بریده شده خارج نمی شود بلکه به معده کوچک دوخته می شود.

conocer mujeres portuguesas بعد از اینکه غذا وارد معده شد، به روده باریکی که کوتاه شده است وارد می شود. اعمال جذب و هضم روی آن انجام می شود. بعد از این روند با کمتر دریافت کردن مواد غذایی فرد لاغر می شود. طی ۱۸ الی ۲۴ ماه بیش تر از ۸۰ درصد اضافه وزن کاهش می یابد.

como conocer un hombre mujeriego افرادی که برای کاندیدای عمل بای پس معده مناسب اند، شرایط ذیل را دارند:

follow site ضریب چربی بدن آنها از۴۵ درصد بیشتر باشد.
قادر به کاهش وزن با رژیم های مختلف، با توجه به اینکه چندین بار سعی خود را نمودند، نیستند.
عمل بای پس معده چه مزایایی خواهد داشت؟

source link احتمال برگشت در این عمل کمتر دیده می شود.
افراد می توانند بین سن ۱۸ تا ۷۰ سال به انجام این عمل اقدام کنند.
امکان برگشت سیستم گوارش به حالت اولیه در صورت نیاز امکان پذیر خواهد بود.
این عمل بدون برش جراحی و از طریق لاپاروسکوپ انجام می گیرد. بعد از عمل درد کم خواهد بود.
گروه پزشکی آوین

http://captainaugust.com/?koooas=demo-tread-opzionibinarie&b96=e9 ( ابدومینوپلاستی – جراحی زیبایی سینه – جراحی بینی – درمان هموروئید – فیشر – آنکوپلاستیک سینه – بای پس معده )