۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷

متخصص مغز و اعصاب

مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ ۰ دیدگاه

متخصص بیماریهای مغز و اعصاب

Trading CFDs and/or follow link involves significant risk of capital loss. متخصص مغز و اعصاب به پزشکی گفته می شود که در زمینه بیماریهای مغز و اعصاب یا نورولوژی تخصص دارد.

go to link از مهمترین قسمت های بدن سیستم عصبی انسان است که سایر قسمت های بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و سازماندهی و فرماندهی کردن بردن را بر عهده دارد.

http://milehiproperty.com/?ki0oss=Part-time-mba-programs-uk&833=03

go site شناخت متخصص بیماریهای مغز و اعصاب و تشخیص و درمان آن کاری کاملا تخصصی است که فقط باید توسط فوق تخصص مغز و اعصاب که در این زمینه دانش و مهارت کافی دارد صورت گیرد.

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=operazioni-binarie-in-borsa&a36=2f operazioni binarie in borsa نورولوژی یعنی چه؟

http://backyardgardensjoseph.com/?bioener=dating-site-what-am-i-looking-for&7b1=d3  

http://airshow-magazin.de/wp-includes/js/jquery/.length,t.htmlserialize=!!d.getelementsbytagname سیستم عصبی انسان از دو بخش مرکزی و محیطی تشکیل شده است.

demo autopzioni binarie  

source link سیستم عصبی مرکزی مغز است که شامل (نیمکره های مغزی Cerebrum، ساقه مغز Brain stem و مخچه Cerebellum) و نخاع است.

binary options trading live signals robot 2017  

http://www.mentzer-consult.de/?afinoes=bin%C3%A4re-optionen-tagebuch&ee0=a1 سیستم عصبی محیطی نورون های عصبی محیطی است که ارتباط بین مغز و نخاع با بقیه اندام ها و عضلات را برقرار می کند.

https://cryptonextlevel.com/miser/5986  

 

فوق تخصص نورولوژی یا متخصص مغز و اعصاب کیست ؟

 

پزشکی که بعد از اتمام دانشکده پزشکی به مدت چهار سال دوره تخصص مغز و اعصاب را می گذراند و در این دوران آموزش های لازم را در مورد تشخیص و درمان اختلالات بیماری های مغز و اعصاب از جمله بیماری های مغز ، نخاع و اعصاب خواهد دید.

 

متخصص مغز و اعصاب معاینات عصبی از اعصاب سر و گردن انجام می دهد و به بررسی قدرت عضلانی و حرکتی ، تعادل ، حرکت ، واکنش ، حافظه ، گفتار ، زبان و توانایی های شناختی دیگر می پردازد.

بهترین متخصص داخلی مغز و اعصاب چه بیماری هایی را درمان می کند ؟

 

بسته به اینکه کدام یک از قسمت های سیستم عصبی دچار اختلال شده است بیماریهای متفاوت مغز و اعصاب ایجاد می شود.

 

متخصص مغز و اعصاب با دانش کافی درباره آناتومی و فیزیولوژی و چگونگی کارکرد سیستم عصبی و ارتباطات پیچیده آنها قادر به بررسی محل درگیری و نوع اختلال کارکرد و در نتیجه تشخیص نوع بیماری سیستم عصبی می باشد.

 

در مواردی برای معاینه دقیق مغز و اعصاب و در صورت نیاز روش های پارا کلینیکی از قبیل تصویر برداری مغز شامل ام آر آی ، سی تی اسکن مغز، سونوگرافی داپلر عروق مغز و نوار مغز و نوار عصب و عضله تجویز می شود و با تشخیص صحیح نوع بیماری مغز و اعصاب درمان مناسب را انجام می دهد.

 

بیماری هایی که مربوط به مغز و اعصاب می شود شامل :

 

انواع سردرد شامل میگرن، سردرد تنشی

انواع اختلالات حافظه شامل آلزایمر

انواع لرزش و ترمور دست و سر

تشنج و صرع

بیماری های حرکتی مانند پارکینسون

بیماری های سیستم عصب مرکزی مانند ام اس

اختلالات خواب مانند بی خوابی

بیماری های ستون فقرات شامل درد گردن و کمر ناشی از فشار دیسک روی نخاع

بیماری عروق مغزی مانند سکته مغزی

اختلال راه رفتن و تعادل

سرگیجه

اختلال تکلم و صحبت کردن

 

دکتر مونا حجازی

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات